KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 8121222

nr 812 1222

Gravyrer

2 st, 1700-talets början, Slaget vid Narva samt Krakow

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 4 mars 2013
kl 20:14:51